Rajonizácia pre vykonávanie pitiev na patologicko-anatomických a súdnolekárskych pracoviskách úradu

 

Patologicko-anatomické pracovisko

Ústavné zdravotnícke zariadenia v rajóne

Bratislava - Antolská

DFNsP, Detské kardiocentrum, SÚSCH, UN Bratislava – pracoviská  sv. Cyrila a Metoda a Kramáre (okrem Geriatrickej kliniky), Liečebňa sv. Františka v Prievoze, NsP Malacky, Nemocnica MV SR, Nemocnica MO SR, Skalica, Senica, Hlohovec

Bratislava - Sasinkova

UN Bratislava – pracoviská Ružinov, Mickiewiczova a Geriatrická klinika Kramáre, NOÚ Klenová, FNsP Milosrdní bratia, s. r. o., NÚTaRCH, GPN Koch, OÚ sv. Alžbety, ŽNsP, Pezinok, Limbach, Modra, Trnava, Dunajská Streda

Nitra

Nitra,  Zobor OLÚ TaRCH, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šahy, Piešťany, Galanta, Partizánske, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Nové Zámky, Komárno, Šaľa, Želiezovce, Hronovce

Žilina

Žilina, Čadca

Martin

FN Martin, Dolný Kubín, Námestovo, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Trstená, Bánovce nad Bebravou, Prievidza-Bojnice,  Handlová, Trenčín, Púchov, Ilava, Považská Bystrica

Banská Bystrica

Zvolen, Banská Bystrica, Nová Baňa, Banská Štiavnica, Žiar nad  Hronom, Brezno, Lučenec, Veľký Krtíš, Hnúšťa, Rimavská Sobota, Revúca, Krupina

Prešov

Prešov, Svidník, Stropkov, Vranov nad Topľou, Humenné, Medzilaborce, Snina, Bardejov

Poprad

Poprad, Levoča, Vyšné Hágy, Liečebne Vysoké Tatry, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Krompachy, Kežmarok

Košice

Košice, Gelnica, Rožňava, Kráľovský Chlmec, Trebišov, Michalovce

              

Súdnolekárske pracovisko

Spádové územie

Bratislava - Antolská

Bratislava I, Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Bratislava V, Malacky, Senec, Senica, Skalica, Dunajská Streda, Trnava, Pezinok, Hlohovec

Nitra

Nitra, Levice, Šahy, Topoľčany, Zlaté Moravce, Partizánske, Nové  Mesto nad Váhom,  Myjava, Nové Zámky, Komárno, Šaľa, Galanta, Želiezovce,  Piešťany

Žilina

Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Čadca 

Martin

Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Bánovce nad Bebravou, Prievidza-Bojnice, Trenčín, Púchov, Ilava, Považská Bystrica

Banská Bystrica

Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Veľký Krtíš, Revúca, Krupina

Prešov

Prešov, Sabinov, Bardejov, Svidník, Stropkov, Vranov nad Topľou, Humenné, Medzilaborce, Snina

Poprad

Poprad, Kežmarok, Levoča, Stará Ľubovňa, Spišská Nová Ves

Košice

Košice I, Košice II, Košice III, Košice IV, Košice – okolie, Trebišov, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Gelnica